Frešo vs. Flašíková-Beňová, súboj titanov???...asi ťažko.

Autor: Ján Keselý | 4.4.2013 o 21:25 | (upravené 4.4.2013 o 21:46) Karma článku: 14,39 | Prečítané:  2016x

Čaká nás v novembri súboj titanov? Neviem, ale čo viem, je to, že Monika Flašíková-Beňová – hviezda večierkov, milovníčka drahých a luxusných módnych doplnkov, náruživá hráčka golfu, ale v prvom rade sociálne veľmi citlivo vnímajúca osoba sa rozhodla, že chce riadiť Bratislavský kraj. Škoda je, že nežije napríklad v Prešove alebo v Košiciach, pretože jedna z jej obľúbených tém je otázka menšín...a tam, v tých krajoch, by možno pochodila, keby začala rozprávať svoje postoje. Ľudí tam totiž tieto veci trápia viac ako kdekoľvek inde na Slovensku.

Ale Monika Flašíková-Beňová sa rozhodla, že bude kandidovať v Bratislavskom kraji. Na tlačovej konferencii, kde obyvateľom kraja oznámila svoj plán, sa odprezentoval aj podľa mňa najväčší tromf, ktorý bude vo svojej kampani mať. Svojho šéfa, samotného FICA II. sediaceho po jej pravici počas tlačovky veľmi prenikavým pohľadom hypnotizovala. FICO II. nesklamal a povedal, že BSK potrebuje naozaj odlišný prístup k riadeniu kraja.

A toto ma dostalo. Nepretieklo veľa vody Dunajom od momentu, kedy na župe kandidátka Flašíková-Beňová  - hviezda večierkov, milovníčka drahých a luxusných módnych doplnkov, náruživá hráčka golfu, ale v prvom rade sociálne veľmi citlivo vnímajúca osoba, svoje bačovanie skončila. Netreba asi pripomínať obrovskú kauzu Danube arény, netreba asi pripomínať problém s INTERACTOM, netreba asi pripomínať predraženú kampaň pri zavádzaní eura...

Nepozerajme sa do minulosti, Slováci totiž nemajú dlhú pamäť, takže tieto veci sú už odpustené, zabudnuté...  terajšie vedenie sa týmito problémami, ktoré tu družina s Monikou Flašíkovou-Beňovou v čele nechala, trápilo viac ako rok. Ako povedal Frešo „dlho trvalo, kým sme ten hnoj, čo tu nechali, vykydali". Teraz sa chcú vrátiť späť? To je snáď vtip.

Monika Flašíková-Beňová vs. Pavol Frešo

Pani Flašíková-Beňová sa diskvalifikovala hneď v úvode tlačovej konferencie, kedy povedala, že Bratislavský kraj je 7. najbohatším regiónom v Európe... a že vraj to je dobre... No neviem, povedala vlastne, že sme bohatší región ako je okolie Viedne. V takých Vinosadoch, Suchohrade alebo v Záhorskej Vsi to určite nevyzerá lepšie, ako v ktorejkoľvek dedine v Niederösterreichu...dokonca nás toto úžasné postavenie má tešiť... No neteší...

Pani Flašíková-Beňová, ak neviete, toto je dôvod prečo nemôže BSK čerpať eurofondy. Ak by ste boli taká úspešná europoslankyňa, tak sa postaráte o to, aby to euroúradníci prehodnotili....

Pani Flašíková-Beňová sa diskvalifikovala aj tým, že sa obula do toho, aký je terajší župan - Frešo - chlap... Je pravda, že je veľký a pôsobí možno trochu ťarbavo. Nemusí však zaujímať pozornosť lacným spôsobom. Naopak, prezentácia jeho protikandidátky je lacná a bez obsahu.

Pani Flašíková-Beňová sa diskvalifikovala svojou účasťou na zastupiteľstvách župy, ktorej chce od novembra šéfovať. Príliš veľa času sa v rokovacej sále nezdržala. Na poslaneckých komisiách jej prítomnosť chápali ako sviatok. Nerozumiem, prečo vlastne na tie rokovania zastupiteľstva chodila??? Možno pre ten jeden stravný lístok, ktorý dostávajú za rokovací deň všetci poslanci? Ale to asi nepotrebuje.

Pani Flašíková-Beňová sa diskvalifikovala aj tým, že sa obula do stavu ciest. Asi jej uniklo, že to bol práve ten pán, ktorý sedel vedľa nej na tlačovej konferencii, rozhodol dať BSK len niečo málo cez 200 000 eur na opravu ciest, zatiaľ čo kraje, kde sedia jeho nominanti dostali viac ako milión.

Pani Flašíková-Beňová sa diskvalifikovala aj tým, že si dovolila spomenúť INTERACT...ale o tom nabudúce...

A bude o čom!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

KOMENTÁRE

Pravda a láska stoja na našej strane

Môj manžel a ja, na túto frázu si aj po vyše dvoch rokoch manželstva stále zvykám.

ŠPORT

Ramsay uzemnil aj Cháru. Nie som demokrat, tvrdí Kanaďan

Som fajn chlapík, keď hráči robia to, čo im poviem, hovorí nový tréner hokejovej reprezentácie.


Už ste čítali?